HAPPINESS, FITNESS, WELLNESS
Šťastný, fit a cítit se skvěle!
motto CLASSIC COSMETIC SALON

Přednášky, kurzy, semináře

Kurz I.
JAK SAMA SEBE NALÍČIT (denní líčení) - základní kurzSeznámíte se s anatomií Vašeho obličeje, proporcemi očí, obočí, rtů, nosu, korekcemi líčení. Součástí je získání znalostí o pomůckách k líčení a přípravcích k dennímu líčení, tak o péči o vaši pokožku a jak se orientovat na trhu.
Praktickým nácvikem osvojíte dovednost denního make-upu.


Na kurz přineste :
zrcátko na nožce, vlastní líčidla, štětce, řasenku, tampony na odličování, čelenku na vlasy nebo sponky na uchycení vlasů.

Kurz se otvírá podle počtu zájemců. Probíhá o víkendu nebo dle domluvy.


Cena kurzu : 850 Kč /8 hodin


Kurz II.
JAK SAMA SEBE NALÍČIT NA VEČER ( do divadla, na ples, párty,..)Navazuje na základní kurz. Získáte znalosti o pomůckách k líčení a přípravcích k večernímu či slavnostnímu líčení. Součástí je ukázka lepení řas. Praktickým nácvikem osvojíte dovednost velkého slavnostního líčení.


Na kurz přineste :
zrcátko na nožce, vlastní líčidla, štětce, řasenku, tampony na odličování, čelenku na vlasy nebo sponky na uchycení vlasů.

Kurz se otvírá podle počtu zájemců. Probíhá o víkendu nebo dle domluvy.


Cena kurzu : 950 Kč /8 hodin


24.4.2012 v 18 hod.
Očista nejen jarní a jak snáze zvítězit nad přebytečnými kily.


úterý


Dozvíte se, jak lépe tělu pomoci, aby se samo zbavilo nečistot a bylo zdravé. Lékařský pohled na nadváhu a zajímavosti kolem věčného zápasu s přibíráním kil. Zájemci se dozví, jakými způsoby, a jak snadněji za pomocí přírodních látek nikoli hubnout, ale zhubnout. Také nebude scházet zmínka o možnostech, jak ničit tukové buňky fyzikálními vlivy a lymfodrenážemi.

Přednáška MUDr. Pavla Sedláčka, člena lékařského grémia.
Možnost i bezplatné lékařské poradenské služby při zakoupení doplňkové stravy farmaceutické firmy Hankintatukku Oy z Finska se slevou 10 % (při zakoupení na akci).


Vstupné 60,- Kč / 40,- Kč (důchodci, studenti, členové Finclubu, předplatitelé CLASSIC COSMETIC SALON)


8.6.2011 v 18 hod.
Ženám pro zdraví a krásu.


středa


Dozvíte se nejen o preparátech určených pro zdravé kosti, pevné nehty, krásné vlasy a pleť, pro psychickou vyrovnanost, dobrý stav svalů a nervů, pro zmírnění příznaků klimakteria, zachování svěží pleti a zmírnění menstruačních potíží, zpomalení stárnutí a tvorby vrásek, pro snadnější zvládání každodenních povinností,…ale i o tom, jak tělo pracuje a jak mu můžeme event. pomoci vyrovnat jeho disbalanci.

V tyto dny můžete salon využít bez objednání pro provedení kratších kosmetických úkonů, např.: barvení řas a obočí, formování obočí, trvalá na řasy, manikúra, depilace, pro sestavení plánu pro domácí ošetřování vaší pleti (posouzení pleti) a možnost zakoupení kosmetiky Dalton. Na místě možnost zakoupení s 10 % slevou přírodní potravinové doplňky farmaceutické firmy Hankintatukku Oy.


25.5.2011 v 18 hod.
Dětem pro zdraví a radost


středa


O chutném vitamínu C, péči o zuby, bledosti a únavě, paměti a mozkové činnosti, odolnosti organismu, vápníku a hořčíku v období růstu, vitamínech a minerálech pro celkové posilnění organismu, pro pokožku v boji s akné.

Přednáška MUDr. Pavla Sedláčka
Možnost i bezplatné lékařské poradenské služby a zakoupení doplňkové stravy farmaceutické firmy Hankintatukku Oy z Finska s 10 % slevou na akci.


Vstupné 60,- Kč / 40,- Kč (důchodci, studenti)


Copyright © 2011 Classic Cosmetic Salon